Getting My Тварини To Work
Getting My Тварини To Work
Blog Article
Пернаті хижаки полюють на ворон і поїдають їх. Але в шлунки ссавців ворони дійсно…
Афілійовані компанії: визначення, особливості, приклади
Класи головохоботних — пріапулід, кіноринхів і лоріціфер розглядають як окремі типи.
Часто левиця підшукує собі напарницю. Так легше полювати і наглядати за нетямущими рудими «кошенятами». А ворогів у левенят вистачає. Звичайно, від хвороб не врятуєш малюків і удвох. Але є інші вороги: великі хижі птахи і особливо гієни. Затримайся на полюванні – і зголоднілі левенята, ведені раннім мисливським інстинктом, розповзуться в різні сторони в пошуках їстівного. Тут-то вони і стають жертвами орлів і гієн. Підстерігають небезпеки і вже дорослих левенят. Коли мати починає натаскувати їх на полюванні, левенята прагнуть розправитися з будь-яким звіром: досвід приходить не відразу.
Походженням слів-назв тварин особливо цікавляться вчені. Етимологія слів дозволяє з’ясувати значення, структуру, походження та словотворчі зв’язку назв тварин.
Почнемо нашу добірку цікавої інформації з фактів про найбільших, найшвидших, найважчих та інших «най-най-най» тварин рекордсменів.
Нерідко буйволиця приєднується до невеликої групи старих буйволів, які пасуться окремо від інших. У разі небезпеки ці сильні та спокійні тварини зможуть захистити телятка від ворогів.
Серце синього кита настільки велике, що людина могла б проплисти по його артеріях!
У буйвола два вороги – людина і лев. І якщо перший полює на нього терпляче і постійно, то леви нападають на буйволів тільки там, де немає більш доступної і безпечнішої здобичі.
Зовнішній вигляд Пожертвувати Створити обліковий запис Увійти Особисті інструменти Пожертвувати
Лама не має твердих копит, натомість на їх місці мозолисті подушки. Це пояснюється адаптацією до кам’янистого ґрунту. Цих click here тварин і досі використовують для перевезення вантажів через гірську місцевість, де не можливо проїхав на авто.
Походження слова має два джерела. Перший стверджує, що «вовк» походить від слів «валити» і «клеїти», означає «розриває» або «терзающий».
В домашніх умовах людина має можливість контролювати популяцію певного тваринного і проводити селекцію. Звідси з’являються нові породи, наділені новими якостями.
Серед тварин України, які є на межі зникнення, знаходяться їжак вухатий, лісовий кіт, сипуха, чорний лелека, бурий ведмідь, рись, горностай, лось, тюлень-монах.